P�tek 09. srpna 2019
  Společnost NGS, s.r.o. 

Naše společnost vznikla v roce 2002 z vývojového a rozvojového týmu společností Datalink a Softlink, při jejich integraci do společnosti České radiokomunikace. Vývojoví pracovníci a čast managementu uvedených společností založila technologickou a softwarovou firmu, postavenou na vysokém a dlouholetém know - how v softwarové a hardwarové oblasti, získaném při návrzích, výstavbě a provozování datových sítí, zejména privátní transakční datové sítě pro firmu CCS a veřejné datové sítě Radionet, dnes známé pod názvem Bluetone.


  Cíle firmy NGS 

Cílem naší společnosti je dodat našim zákazníkům komplexní hw a sw řešení postavené přesně dle požadavků zákazníků, tak aby zaručovalo dlouhodobou použitelnost a zároveň i návaznost na řešení již implementovaná. K nejdůležitějsím cílům naší firmy patří komplexní spokojenost našich zákazníků a jejich jistota, že je zde firma, která je vždy přípravena poskytnout plnou podporu a postarat se při vzniku jakéhokoliv problému.


  Strategie firmy NGS 

Strategií naší firmy je vytvářet pro naše zákazníky softwarová i hardwarová řešení, která odpovídají nárokům moderních společností a zároveň jsou cenově přijatelná. Při navrhu našich řešení využíváme nejmodernějších poznatků z oblasti harware, software a komunikačních prostředí. Při vytváření našich řešení se snažíme o minimalizaci nákladů na nákup produktů třetích stran, tak aby naše řešení bylo co nejjednodušší a nezávislé na případných změnách jiných produktů. K hlavním strategickým cílům patří podpora zakázníka od fáze návrhu až do fáze implementace, včetně komplexní poprodejní podpory.NGS, s.r.o.
Tomkova 409
Kralupy nad Vltavou
278 01
tel.: +420 315 707 111
fax: +420 315 707 200
mail: info@ngsnet.cz